Black Bird Cleaner – набір інструментів для очищення і оптимізації ПК, організований і простий інтерфейс з вкладками.

Очищення Windows

Вкладка «Очищення» дозволяє видаляти різні групи кешей і тимчасових файлів: журнали Windows IIS, файли Windows media, мініатюри, шрифти і значки, дампи пам’яті, залишки захисника Windows, історію і тимчасові файли, історію і куки більше 50 браузерів і багато іншого.

Оптимізація Windows

«Оптимізація ПК» перераховує деякі основні налаштування: оптимізація візуальних ефектів, прискорити інтернет за рахунок збільшення розміру кеша DNS, оптимізувати NTFS (відключити «останній доступ» оновлення і створення імені), «нормалізація Filepage» (установка файлу підкачки на основі вашої оперативної пам’яті), прискорити запуск та вимкнення (застосувати кілька основних параметрів реєстру для WaitToKillServiceTimeout, WaitToKillAppTimeout і так далі) і багато іншого.

Управління службами

«Диспетчер служб» перераховує служби Windows. У стовпці “ім’я” зазначена коротка версія, тому, наприклад, “Cyberlink RichVideo64 Service (CRVS)” відображається тільки як RichVideo64, а регулярне ім’я відображається у стовпці “Опис” (регулярне опис не з’являється взагалі). Ви можете видалити непотрібні служби з консолі, але знову ж таки, навіть не думайте про це, якщо Ви не впевнені, які будутпоследствия.

Інші вкладки і можливості програми доступні у версії Pro, яка природно коштує грошей.

Розмір: 845 КБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Black Bird Cleaner