Argente Utilities – безкоштовний набір інструментів для очищення, оптимізації, ремонту та покращення продуктивності та стабільності вашого комп’ютера на базі операційної системи Windpws.

Програма має знайомий по інших аналогічних програмах набір функцій з модулями для очищення диска і реєстру, контролю автозавантаження Windows, видалення історії і небажаних програм, оптимізації служб Windows, видалення шпигунських програм, і багато іншого.

Можливості програми

За допомогою функції «Maintenance One Click» у вкладці «Maintenance» можна запускати Registry Cleaner для очищення реєстру Windows, Disk Cleaner, дозволяє очищати диск від дублікатів і непотрібних файлів, а Privacy Cleaner, усунути вашу історію з Windows.

Дєїнсталлятор додатків і інші інструменти

Для контролю системи є такі утиліти, як Uninstall Manager – видалення встановлених програм, Startup Manager – управлінням розділом автозавантаження, Process Manager – менеджер працюючих процесів та System Optimizer – для оптимізації системних налаштувань.

Інструменти для безпеки

Розділ безпеки «Security» містить інструменти Spyware Cleaner, який аналізує і видаляє всі види шкідливих програм, Шпигунського Inmunize, запобігає установку на комп’ютер такого роду програм. А також, «System manager для управління системою, і інструмент «System Repair» для відновлення системи.

Додаткові інструменти

Але справжнім сюрпризом тут є «Argente Tools» у вкладці «Tools», колекція невеликих утиліт для виконання спільних завдань з технічного обслуговування. Є просте шифрування файлів і тексту, пакетне перейменування, безпечне вилучення, перетворення зображень, генератор паролів, інструменти поділу файлів і приєднання, навіть FTP-клієнт.

Вердикт: програма з основними інструментами для очищення системи, плюс можливість знаходити і видаляти шкідливі програми, а також наявність інструменту для відновлення і корисні утиліти в розділі «Tools». Але, відсутність російського інтерфейсу кілька засмучує і знижує цінність доступних інструментів!

Розмір: 7,8 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Argente Utilities

Дзеркало Argente Utilities