Даний випуск присвячений останнім подіям, пов’язаним з розробками фірми Samsung. Одним з таких є введення в дію платформи Linux on DeX і запуск нового устрою, що має дисплей Infinity Flex.

Перетворення смартфона в ПК

Це дозволяє зробити нова платформа Linux on DeX. Тільки смартфон повинен бути на базі Android. Сьогодні відбудеться офіційний запуск бета-версії, запис на яку відкриває шлях можливостям для любителів всього нового і цікавого.

ПО робить можливим завантаження дистрибутива Linux, його налаштування на контейнері і запуск. Причому, як ніби це одне з додатків для Android.

Особлива цікава дана розробка в тому, що вона дозволяє підключити до смартфону будь-якого користувача клавіатуру, мишу і монітор. У результаті виходить реальний ПК, який можна використовувати шляхом запуску десктопних додатків для Linux.

Аж до 14 грудня поточного року Samsung буде здійснювати прийом заявок на бета-версію. Після прийому в програму, потрібно буде ставити відповідну програму. Потім, на свій смартфон користувач зможе завантажити образ Linux і почати роботу.

Однак, на даний момент відомо про низку обмежень.

  • Ubuntu 16.04 LTS – це єдина операційна система, яка підтримується в даний час.
  • Офіційна робота можлива тільки на двох пристроях – Samsung Galaxy Note 9 і Samsung Galaxy Tab S4.
  • Нормальне функціонування допускається тільки програм, скомпільованих для 64-розрядних процесорів ARM.

Висока частка ймовірності того, що є можливість нормального взаємодії з іншими ОС. У всякому випадку з деякими інструментами і програмами. В Samsung відзначають, що образ диска, який завантажується з сайту компанії, має оптимізацію для платформи DeX.

Його ємність становить 3,6 ГБ, однак, для плідної взаємодії, потрібно близько 8 ГБ пам’яті і 4 ГБ ОЗП. Ще є можливість установки додаткового пакетного обладнання, що спричинить за собою збільшення обсягу даних показників.

Linux on DeX добре функціонує як в повноекранному режимі, так і в середовищі Android. Для переходу в останній, досить на кілька секунд «загнати» курсор в нижню частину екрану. Це приведе до виклику кнопок навігації Android.

Якщо ви не володієте флагманськими смартфонами Samsung, то не впадайте у відчай. Найімовірніше, найближчим часом до цієї платформи з’явиться доступ для інших пристроїв.

Гнучкий смартфон. Або планшет?

Нарешті ми дочекалися складного пристрою з гнучким дисплеєм.

Днями в Сан-Франциско проходила конференція розробників, на якій представники Samsung анонсували новинку, має дисплей Infinity Flex.

Якщо його скласти – вийде звичайний смартфон. У розгорнутому стані апарат являє собою планшет, який має розмір дорівнює 7,3 дюйма.

Компанія довго йшла до цього виробу. Спочатку був розроблений міцний і гнучкий полімер, що дозволяє утримувати кілька шарів дисплея. Смартфонный його варіант сильно нагадує Galaxy Note 9, яке при розгортанні автоматично перемикається в режим планшета.

Пристрій цікаво наявністю двох екранів. Зовнішній необхідний для роботи в режимі смартфона, а внутрішній має великі розміри, що дозволяють йому надавати виробу статус планшета. Він має дозвіл, рівне 1536 x 2152 пікселів, співвідношення сторін 4,2: 3.

В іншому варіанті розмір екрану по діагоналі дорівнює 4,58 дюйма, співвідношення 21: 9 і дозвіл 840 x 1960 пікселів.

Чим конкретно відрізняються два режими новинки, представники розробника не пояснили. Вони лише повідомили про наявність якихось багатозадачних функцій. Приміром, у вигляді планшета, пристрій може одночасно працювати з трьома додатками.

На даний момент у смартфона-планшета немає назви, не визначена дата його запуску в продаж. Очікується, що масове виробництво почнеться на початку наступного року, а продажі – в першій половині 2019 року.

У лютому наступного року Барселона прийме виставку MWC 2019. Ймовірно, там ми побачимо вже не прототип, а роздрібне пристрій.

Для отримання гарантій, що забезпечують роботу Android на пристрої з гнучкими екранами, Samsung активно взаємодіє з Google. Це повинно допомогти адаптації ОС до роботи в такому режимі.

Джерело: http://chvv.com.ua/