Щоб зробити скріншот без програм, натисніть кнопку «Print Screen», для захоплення активного вікна, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Print Screen». Потім вставити малюнок з буфера обміну в будь-редактор клавішами «Ctrl + V».

HotShots – безкоштовний інструмент для захоплення екранів (скріншотер), а потім анотування їх різними способами.

Програма пропонує хороший вибір типів захоплення – захоплення всього екрану, всі екрани (в установці multimonitor), активне вікно, довільна область, довільна область з кривими. Всі вони мають свої власні гарячі клавіші за замовчуванням, але ви можете налаштувати їх на те, що вам подобається.

Інструменти для анотацій

Після створення знімка, є можливість додати простий ефект (тінь, межі, прогресивна непрозорість, розірвані краї), перш ніж зберегти його безпосередньо на диск, або автоматично або із звичайним діалогом “Зберегти як”.

Редактор для додавання анотацій

Дуже зручно реалізований редактор для додавання векторних анотацій. Можна додавати лінії, квадрати, еліпси і стрілки, а також текстові підписи. Ви також можете малювати криві, полігони, полілінії, готові стрілочки і додавати довільні малюнки.

Додаткові інструменти дозволяють додавати нумеровані мітки, виділяти маркером і приховувати ділянки пикселизацией.

Для всіх елементів доступні різні види ліній, зазначення кольору, а для тексту можна змінювати його розмір.

Нарешті, після того, як все це буде завершено, ваше зображення може бути скопійована в буфер обміну, збережено безпосередньо на диск або навіть завантажено в інтернет (є підтримка для збереження в Imgur, Imageshack, FreeImageHosting і CanardPC, а також вашої власної облікового запису FTP).

Дуже якісне виконання програми, зручний інтерфейс і простота. Сайт розробника не доступний, і в описі вказано, що остання підтримувана операційна система, Windows 7. Але автор встановив програму на Windows 10 і вона прекрасно на ній працює.

Розмір: 11,4 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати HotShots