брендан фрейзер , відомий за “мумією”, приєднався до касту фільму “бетгерл ” від dc films і warner bros. Про це повідомляє видання deadline. За інформацією їхніх джерел, актор зіграє лиходія-піроманьяка на прізвисько світлячок.

Режисерами стрічки за сценарієм крістіни ходсон (“хижі птахи”) виступлять аділь ель арбі і білал фалла, які зняли”поганих хлопців назавжди”. Фільм зосередиться на версії бетгерл у виконанні барбари гордон, дочки комісара гордона. Персонажа втілить на екрані латиноамериканська співачка і актриса леслі грейс . Також в картині з’явиться дж.к. Сіммонс , який повторить роль комісара гордона з “ліги справедливості” зака снайдера. Картина вийде ексклюзивно на hbo max .

Для фрейзера “бетгерл” стане черговою сходинкою на шляху відновлення кар’єри після багаторічного затишшя. Цього року актор з’явився в кримінальному фільмі “без різких рухів” стівена содерберга, а в наступному його можна буде побачити в трилері мартіна скорсезе “вбивці квіткового місяця” разом з леонардо ді капріо і роберт де ніро. Також він продовжує зніматися в серіалі dc “фатальний патруль”, який нещодавно був продовжений на 4-й сезон.