Все, що роблять marvel studios у фазі 4 кінематографічної всесвіту marvel, так чи інакше пов’язано з сагою нескінченності, яка почалася з «залізної людини» 2008 року.

Навіть незважаючи на всі успіхи на цій арені, знадобився час і зусилля, щоб знайти підходящих людей на потрібні ролі, що призвело до створення цікавих історій, які стали з’являтися з роками.

У якийсь момент роберт дауні-молодший спілкувався про роль віктора фон дума у фільмі «фантастична четвірка» ; інші чутки вказували на те, що зої дешанель могла зіграти осу замість еванджелін ліллі.

Тепер, завдяки новій книзі ми дізналися ще одну цікаву деталь. Уривок з the story of marvel studios: the making of the marvel cinematic universe розкрив, що бенедикт камбербетч майже зіграв малекіта у фільмі «тор 2: царство темряви» 2013 року.

Актор визнав, що він став фанатом mcu перед першою зустрічі на роль малекіта, хоча в той час він не був так добре знайомий з коміксами marvel. У нього також були друзі, які вже досягли успіху в mcu, такі як виконавець локі том хіддлстон, який описує себе як “сп’янілий” всім, що франшиза приносило на великий екран.

У мене були друзі, яких я підтримував в особі тома [хіддлстона], і я був так само сп’янілий, як і всі інші, сумішшю гумору і масштабів кіно, видовищності. Я знав про кінематографічну всесвіт більше, ніж про всесвіт коміксів.