Компанія corsair анонсувала водоблоки hydro x series xc5 rgb pro і hydro x series xc7 rgb pro, призначені для використання в складі системи рідинного охолодження центрального процесора.

Тут і нижче зображення corsair

Новинки, як відображено в назві, наділені багатобарвним підсвічуванням rgb. Вона виконана на основі 16 індивідуально адресованих світлодіодів. Робота підсвічування може бути синхронізована з іншими сумісними компонентами настільної станції.

Водоблоки отримали поліпшену конструкцію. Стверджується, що в порівнянні з виробами попереднього покоління досягається зниження температури процесора на 4 градуси цельсія.

У версії hydro x series xc5 rgb pro підстава виконана з міді. Рішення сумісне з процесорами intel у виконанні lga 1700, 1200 і 115x, в тому числі з чіпами покоління alder lake.

Модель hydro x series xc7 rgb pro отримала мідну основу з нікелевим покриттям. Дана версія може застосовуватися з чіпами intel у виконанні lga 1700, 1200 і 115x, а також з процесорами amd am4.

В обох випадках робоча температура охолоджуючої рідини становить 60 градусів цельсія. Застосовані стандартні фітинги g1 / 4″. Гарантія виробника-три роки. Ціна становить 70 і 90 доларів сша відповідно.