Пристосування для дроту

Ціна: $12.35

Купити тут

Даний інструмент створений для роботи з дуже тонким дротом. Він знаходить застосування в ремонті смартфонів і планшетів, наприклад, коли потрібно акуратно відокремити приклеєний сенсорний дисплей або акумулятор. Захоплення зроблений з алюмінієвого сплаву і здатний утримувати дріт товщиною аж до 0.026 мм, до слова, це тонше людської волосини. Затиск дроту відбувається після натискання на центральну частину інструменту.

Датчик відкриття дверей

Ціна: $5.86

Реклама

Купити тут

Датчик відкриття / закриття дверей синхронізується з системами розумного будинку і представляє з себе систему сигналізації “в базовій комплектації”. У мобільному додатку можна не тільки побачити, відкрита або закрита двері в даний момент, але і побачити історію спрацьовування. Виходить свого роду “журнал відвідувань”. Датчик працює від батарейки, тягнути дроти до нього не потрібно, установка гранично проста.

Універсальний стіл

Ціна: $51.37

Купити тут

Недорогий, але дуже функціональний стіл. Можна гнучко міняти висоту стільниці, а також відстань між опорами. На вибір 2 кольори для стільниці (дуб і білий клен). Збирається досить просто-треба лише прикрутити ніжки на 8 болтів, пара викруток йде в комплекті. По висоті в максимальному положенні з коліщатками від підлоги до кришки столу виходить близько 87.5 см, а в нижньому положенні – 56 см.

Очищувач повітря

Ціна: від $131.99

Купити тут

Очищувач повітря від xiaomi представляє з себе кулер, hepa-фільтр і wifi-модуль, “загорнуті” в мінімалістичний пластиковий кейс. На передній грані розташований невеликий oled-дисплей, де відображається режим роботи. Екран сенсорний, все управління здійснюється через нього і мобільний додаток. Таким чином корпус позбавлений будь-яких випирають кнопок. Продуктивність цього девайса підходить для приміщень площею до 45 м2.

Акустична система

Ціна: від $36.99

Купити тут

Недорога, але симпатична акустична система 2.1, яка може бути непоганою альтернативою звичайній парі комп’ютерних колонок. Пропонується в чорному і білому кольорах. У rgb-підсвічування є тумблер, так що якщо набридне, завжди можна відключити. Завдяки вбудованому мікрофону підсвічування змінює колір в такт відтворюваної музики. До джерела звуку можна підключити як по aux, так і по bluetooth.

Паяльна станція

Ціна: від $24.39

Купити тут

Паяльна станція потужністю 750 вт підходить для більшості елементів. Термоповітряна станція турбінна, маленький вентилятор знаходиться всередині фена, регулювання температури, також як і у паяльника – з кроком в 1 градус цельсія. При натисканні кнопки з символом вентилятора, далі кнопками + і-регулюються обороти вентилятора. За замовчуванням швидкість максимальна. У наборі 3 сопла. Знизу на станції є майданчик для знімного кріплення.

Ігровий контролер

Ціна: від $5.34

Купити тут

Сучасні смартфони під час мережевих ігор можуть сильно нагріватися. Це закономірно призводить до троттлингу. При зниженні частоти процесора знижується і fps, а для змагальних шутерів це критично. Тому китайські інженери пропонують таке витончене рішення. Воно дозволяє зручніше тримати смартфон, а заодно покращує охолодження за рахунок кулера. Тригерами зверху можна користуватися для більш зручного управління в грі.

Чайник

Ціна: від $40.70

реклама

Купити тут

Якщо вам здається, що цей електричний чайник виглядає занадто добре, щоб бути зробленим якимось китайським ноу-нейм брендом, то ви маєте рацію. Цю модель виробляє mijia-один з великих дочірніх брендів xiaomi. Основа з нержавіючої сталі, потужність 1700 вт. За один раз можна закип’ятити до 1.7 літра води, на що йде 4 – 5 хвилин. Температура води в чайнику завжди відображається на термометрі зовні чайника.

Друзі, актуальні промокодом і купони для aliexpress ви завжди зможете знайти на моєму каналі в месенджері . Підписуйтесь, там зібрана вся інформація про поточні акції.