Слідом за першими кадрами в мережі з’явився дебютний трейлер екшен-трилера” швидка допомога ” від universal pictures і режисера майкла бея .

Фільм є рімейком однойменного данського бойовика 2005 року. У головних ролях: джейк джил ленхол (“вихідний код”), яхья абдул-матін ii (“аквамен”) і ейса гонсалес (“малюк на драйві”).

Сюжет стрічки розповість про заслуженого ветерана бойових дій вілла шарпа (абдул-матін ii), який відчайдушно потребує грошей, щоб оплатити медичні рахунки своєї дружини. За допомогою він звертається до свого зведеного брата-злочинця денні (джилленхол), але замість грошей той пропонує йому піти на найбільше в історії лос-анджелеса пограбування банку і забрати 32 мільйони доларів. Оскільки на кону стоїть життя дружини, вілл не може відмовитися.

Коли пограбування йде шкереберть, зневірені брати викрадають машину швидкої допомоги з лікарем кем томпсон (гонсалес) і пораненим поліцейським на борту. У швидкісній гонитві, яка не припиняється ні на хвилину, вілл і денні повинні сховатися від поліції всього міста, зберегти життя своїм заручникам і постаратися не вбити один одного, зробивши при цьому самий божевільний втечу, який коли-небудь бачив лос-анджелес.

Постер: