ubisoft опублікувала на своєму офіційному youtube-каналі новий кінематографічний трейлер майбутньої багатокористувацької гри про екстремальні види спорту riders republic від французької команди ubisoft annecy . У ролику за участю австрійського велосипедиста фабіо вібмера творці роблять акцент на загальному безумстві, яке буде переслідувати гравців протягом усього проходження.

Крім того, французький видавець запросив всіх зацікавлених гравців на пробний тиждень . Акція стартує 21 жовтня і триватиме до 27 жовтня включно. Геймерам буде дозволено провести в повній версії riders republic сумарно не більше 4 годин. Весь накопичений прогрес можна буде перенести в гру після її виходу.

Реліз гри відбудеться 28 жовтня на xbox series x / s, xbox one, playstation 5, playstation 4 і pc. Видання для xbox one або playstation 4 можна буде безкоштовно поліпшити до версії для нового покоління консолей. Оформили передзамовлення отримають набір “кролик”, що включає особливий костюм кролика, милий кролячий шолом і райдужну розмальовку сноуборду.