Довгоочікуване пожвавлення в настільний сегмент ринку цієї осені принесе вихід процесорів intel сімейства alder lake-s. Цій події вже радіють виробники материнських плат, модулів оперативної пам’яті і систем охолодження. Багатьом з останніх доведеться безкоштовно розіслати нові набори кріплень під роз’єм lga 1700, але це не скасовує можливості виходу нових систем охолодження, спочатку готових до роботи з процесорами alder lake.

Ресурсу videocardz, наприклад, вдалося добути зображення нової серії необслуговуваних систем рідинного охолодження corsair, які дебютують в найближчі тижні одночасно з процесорами intel alder lake.

джерело зображення: corsair, videocardz

Як і всі подібні рішення, новинки corsair об’єднують в одному корпусі водоблок і помпу, але додатковим бонусом стає круглий дисплей в окантовці з argb-підсвічування, який здатний демонструвати продуктивність помпи і температуру в масштабі реального часу.

джерело зображення: corsair, videocardz

По суті, це не тільки красиво, але і інформативно – за умови, звичайно, що користувач має можливість постійно дивитися крізь бічну панель системного блоку в район центрального процесора.