88-літній актор майкл кейн оголосив, що новий фільм” бестселер”, в якому він знімався разом з обрі плазою, може стати для нього останнім.

Майкл кейн пояснив своє рішення піти з акторської професії. Він назвав кілька причин, включаючи “проблеми з хребтом, які впливають на його ноги”, пандемію, через яку багато проектів не можуть бути зроблені, і той факт, що в більшості проектів, які робляться, немає “актора чоловіки 88 років”.

забавно, що саме ця роль може стати для мене останньою. Я не працюю вже два роки, і у мене проблеми з хребтом, які впливають на мої ноги, тому я не можу добре ходити. А ще я написав книгу, пару книг, які були опубліковані і мали успіх, так що тепер я не актор, я письменник. І це прекрасно, тому що як актор ти повинен вставати о пів на шосту ранку і йти в студію. А писати можна і не встаючи з ліжка! крім того, ви знаєте, що мені 88 років. Сценарії з 88-річним провідним чоловіком не так вже й часто виходять, розумієте?

Майкл кейн-один з найбільш затребуваних британських акторів в голлівуді, дворазовий лауреат премії «оскар» і володар декількох «золотих глобусів». Він знімався в таких фільмах, як” інтерстеллар”,” ілюзія обману”,” початок”,” правила виноробів ” та інших. За всю свою кар’єру він знявся більш ніж в 300 фільмах.