Компанія thermalright анонсувала універсальний процесорний охолоджувач assassin x 120 refined se, а також його модифікацію під назвою assassin x 120 refined se argb. Новинки відносяться до стандартного баштового типу.

Тут і нижче зображення thermalright

Конструкція включає радіатор товщиною 46 мм, через який проходять чотири u-образні теплові трубки діаметром 6 мм. У нижній частині знаходиться притискна пластина, що виконує функції невеликого додаткового тепловідведення. Важливо відзначити, що трубки мають безпосередній контакт з кришкою процесора, завдяки чому підвищується ефективність охолодження.

За обдув радіатора відповідає 120-мм вентилятор на основі надійного гідродинамічного підшипника. Швидкість його обертання контролюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім), досягаючи 1550 оборотів в хвилину. Створюється потік повітря об’ємом до 112 кубометрів на годину при рівні шуму не більше 25,6 дба. Максимальний статичний тиск – 1,53 мм водяного стовпа.

Версія з приставкою argb в назві має багатобарвної адресованої підсвічуванням. Її можна синхронізувати з іншими компонентами настільного комп’ютера.

Новинки сумісні з процесорами amd у виконанні am4 і з чіпами intel у виконанні lga 115x/1200. Ціна не розкривається.