Сюжет фільму « вічні », наступного повнометражного проекту marvel studios, тримається в таємниці. Але чим ближче до релізу, тим більше офіційних подробиць ми дізнаємося.

Як відомо, в коміксах вічні були створені целестіалами – позаземними космічними істотами, які проводили генетичні експерименти над першими людьми, і, таким чином, на світ з’явилися вічні і їх закляті вороги, девіанти.

Ще в січні 2020 року представники порталу screen rant відвідали знімальний майданчик « вічних », і там, художник-постановник фільму ів стюарт підтвердила, що саме целестіали відповідальні за створення вічних в mcu. І в новому інтерв’ю вона підтвердила, що це дійсно так.

Тижні і місяці тому хлоя і я говорили про те, що не перетворили космічний корабель на щось, що ми бачили раніше. Частково тому, що целестіали – боги, і вони створили вічних, ми хотіли якимось чином поглянути на сакральну геометрію і подивитися на символіку кожної релігії світу, яка щось значить.

На даному етапі залишається невідомим, наскільки фільм досліджує передісторію самих целестіалів, але, очевидно, у них буде певна роль в сюжеті. Цілком можливо, що ми побачимо їх взаємодію з вічними, на що раніше були натяки в рекламних матеріалах.