Компанія asus представила новий графічний прискорювач geforce rtx 3070 ti turbo, оснащений системою охолодження c вентилятором тангенціального типу, більш відомого в народі як «турбіна».

Джерело зображень: asus

Новинка призначена для використання в компактних комп’ютерних корпусах, де місце під установку відеокарти обмежене двома слотами розширення, або в складі робочих станцій, де потрібна установка відразу декількох відеокарт. Оскільки прискорювачі з такими система охолодження зазвичай оцінюються дешевше моделей з більш ефективними і тихими со, оснащеними двома або трьома вентиляторами, їх також нерідко вибирають для подальшого використання з системою рідинного охолодження.

Для отримання додаткового живлення asus geforce rtx 3070 ti turbo оснащена двома 8-контактними роз’ємами. В основі моделі використовується графічний процесор nvidia ga104 – 400 з базовою і turbo-частотами на рівні 1575 і 1770 мгц відповідно, що є номінальними значеннями для даної відеокарти. На борту також є 8 гбайт відеопам’яті gddr6x з розрядністю шини 256 біт і пропускною здатністю 19 гбіт / с.