Видавець pqube і студія coocoosqueaky games оголосили, що tears of avia відвідає nintendo switch 14 жовтня. Ціна в російському eshop 1349 рублів. Є підтримка російської мови. Раніше гра була ексклюзивом xbox one. Користувачі metacritic поки не оцінили гру.

Підберіть групу під свій стиль гри: tears of avia — це стратегічна rpg і покрокова тактична гра, де багато що залежить від вибору і розвитку навичок. Підберіть групу, яка підходить до вашої тактики, комбінуючи існуючі в грі класи: слідопит, воїн, жрець, маг і боєць.

Гнучка система навичок: досліджуйте безмежні можливості поєднання навичок і їх взаємодія, що надає величезний вплив на результат бою!

Динамічний сюжет: рішення, які ви приймаєте для своєї групи, визначають розвиток сюжету. Розмовляючи з різними персонажами, ви будете активувати побічні завдання. Доля естери залежить від того, кого ви виберете собі в супутники, а також від ваших власних дій.

Навички, що залежать від зброї: сотні різних навичок залежать не тільки від обраного класу, але і від зброї, що відкриває нові стратегічні можливості.

Досліджуйте величезний затягує світ: подорожуйте по несхожим один на одного регіонах естери і древнім королівствам в пошуках забутого міста авалона і любові, втраченої багато років тому.