Сьогодні компанія samsung electronics заявила про партнерство з відомими творцями фільмів. В рамках угоди передбачена зйомка кіно на смартфони samsung galaxy — виробник має намір розгорнути масштабну кампанію з просування своїх пристроїв.

Koreatimes.co.kr

Очікується, що кампанія filmed #withgalaxy заохочуватиме людей активніше використовувати свій творчий потенціал. Серед перших учасників проекту-режисер джо райт( joe wright), який зняв романтичну драму «гордість і упередження» та інші фільми.

За даними samsung, режисер вже повністю зняв короткометражний фільм-мюзикл princess&peppernose на samsung galaxy s21 ultra 5g — казку про принцесу, що йде наперекір традиціям в пошуках любові. Зокрема, в ході створення мюзиклу найактивніше використовувався 13-мм ультраширококутний об’єктив смартфона.

Після фільму райта вийдуть інші роботи за авторством відомих режисерів, включаючи китайського ша мо (sha mo), відомого фільмами «любов нас розлучить» і «мої вірні друзі». Він використовував galaxy s21 ultra 5g для зйомки фільму “діти раю”, що розповідає про дітей в маленькій сільській школі.

У samsung повідомляють, що перші фільми, зняті на флагманські смартфони galaxy, представлять на кінофестивалі busan international film festival (biff), що до п’ятниці проходить в південній кореї.