Для управління комп’ютером віддалено, існує не мало програм, як платних так і безкоштовних. Приміром, безкоштовна програма TrustViewer, або платна TeamViewer. Але, в таких програмах як правило кілька інструментів, це сервер і вьювер, а якщо потрібно показати робочий стіл тому, у кого немає спеціального софту, або у нього операційна система Windows, і взагалі потрібна простота.


ScreenTask – проста утиліта, яка дозволяє демонструвати свій робочий стіл в локальній мережі. Якщо встановити Radmin VPN, то показувати можна і через інтернет. Відмінність програми від подібних у тому, що транслює картинку вона по протоколу http, тобто для перегляду не потрібно встановлювати додаткові програми, а досить простого браузера. Безсумнівний плюс в тому, що в браузері переглядати не один користувач, а група.

Показуємо робочий стіл в браузері

Основні можливості

  • Показує робочий стіл в браузері
  • Працює без інтернету в локальній мережі
  • Захист перегляду за допомогою логіна і пароля
  • швидкість передачі картинки до 10 кадрів в секунду (за замовчуванням 2)

Працювати з програмою дуже просто. Після установки, запустіть програму. Виберіть мережеве з’єднання і натисніть кнопку «Start Server». Як тільки з’являться дані в поле «url» скопіюйте їх і роздайте користувачам в локальній мережі. При бажанні, можна зробити з’єднання захищеним, виберіть «Private Task», та введіть логін і пароль.

Тепер для перегляду робочого столу в браузері, потрібно буде ще вказати логін і пароль для авторизації.

Програма не стане в нагоді для перегляду відео, все таки 10 кадрів в векунду замало, а от для демонстрації роботи, тексту і графіки, а також для підключення до процесу групи користувачів цілком собі здатна конкорувати навіть з платними аналогами.

Скачати ScreenTask

Дзеркало ScreenTask