У зв’язку з виходом гри rainbow billy: the curse of the leviathan на playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam) видавничі ігри і студія manavoid entertainment опублікували трейлер. Також на каналі handheld players було опубліковано відео, що демонструє тридцять дві хвилини ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1789 рублів, в microsoft store — 30 доларів, ав eshop — 2 199 рублів.

Біллі-сором’язливий, життєрадісний дитина зі світу уяви-безпечного місця, де кожен може бути самим собою і жити всчастливой гармонії. Але в один фатальний день злий левіафанпроклінает світ чорно-білими стражданнями, залишаючи його жителейбезрадісними, безбарвними, охопленими тривогами того, що залишилося від їх колишнього «я». Озброєний добротою, розмовляючою дівчинкою і незліченною кількістю друзів, біллі відправляєтьсяспасать світ, допомагаючи іншим знайти в собі мужність бути самими собойі показати свої справжні кольори!

  • досліджуйте чудовий світ! від темних печер на секретнихостровах до прихованих бухт в штормовому морі, досліджуйте багатий світ, наповнений скарбами, рибою (тому що в кожній прекрасній ігреесть міні-гра про риболовлю!), дружбою і… Небезпеками!
  • вирішуйте головоломки! кожен світ наповнений хитримипробуваннями і секретами, що відкривають нові області дляісследованія!
  • подружитеся з цікавими істотами! зустрітися з більш ніж 60 дивними милими створіннями і допоможіть їм вирішити їхпроблеми в ненасильницьких зіткненнях! створіть свою унікальнуюкоманду, щоб врятувати становище!
  • перефарбуй світ! поверніть колір в монохромний світ іпомогіте своїм друзям знайти в собі сміливість стати самими собою вісторії про емпатію і зростання.