Студія mihoyo провела стрім, на якому розповіли подробиці наступного великого оновлення action/rpg genshin impact. У версії 2.2 мандрівників чекає ще один острів інадзуми, новий і повернення старих персонажів, а також велика кількість різноманітних подій і поліпшень.

Гравці зможуть відправитися на шостий острів цурумі регіону інадзуми. Перший банер оновлення 2.2 буде присвячений персонажу тарталья, а до складу другого увійде п’ятизірковий ху тао і новий чотиризірковий піро копейщик тома, з які багато хто вже повинні бути знайомі. У збройовій молитві варто чекати новий п’ятизірковий лук. Крім того, апдейт додасть завдання зустрічей, які присвячені персонажам тома і саю.

На раніше недоступному острові гравці зустрінуть чотири типи нових гео і електро ворогів. Що стосується івентів, то в головній події версії 2.2 можна буде отримати персонажа синь янь. Крім нього також заплановано ще чотири івенти. З виходом оновлення розробники оновлять чайник, додавши в обитель нову локацію з інадзуми, і збільшать максимальну кількість артефактів в інвентарі до 1 500.

промокоди з анонсу оновлення 2.2:

  • lbndkg8xdtnd-х100 камені витоку, х10 чарівна руда посилення
  • nb6vkhqwvanz-х100 камені витоку, х5 досвід героя
  • bsnujgqfutpm-х100 камені витоку, х50 000 мора