Минуло деякий час з тих пір, як ми в останній раз чули чутки про складаний телефон від honor, але свіжа витік припускає, що складаний телефон під назвою honor magic x може бути випущений найближчим часом – і, можливо, навіть побачить світло до кінця року.

Цей останній витік походить від шанувальників huawei в китайській соціальній мережі weibo і повідомляє нам про те, що майбутній складаний телефон буде побудований за аналогією з huawei mate x2.

Honor спочатку з’явився як дочірній бренд для huawei, тому має сенс, що дві компанії все ще діляться деякою технічною інформацією, а оскільки mate x2-дуже пристойний складаний телефон, більшість людей навряд чи будуть розчаровані цією новиною.

Що стосується іншої інформації, яку пропонує це джерело, полягають в тому, що складаний телефон швидше за все вийде до кінця року. Це потенційне вікно запуску збігається з тим, що ми чули ще в лютому.

Раніше говорилося про розгорнутому екрані розміром близько 8 дюймів, який відповідає розміру huawei mate x2. Інсайдер стверджує, що телефон буде працювати на snapdragon 888 або snapdragon 888 plus.

Інженери honor на цьому не збираються зупинятися: ходять чутки, що вони також розробляє складну розкладачку в стилі motorola razr і samsung galaxy z flip 3.

Складні телефони на даний момент не є новою ідеєю, але здається, що середина 2021 року знаменує собою свого роду переломний момент, коли цей форм–фактор з нішевого і експериментального може перетворитися на той, що могли б вибрати звичайні покупці.

З урахуванням того, що honor, google та інші, як очікується, скоро вступлять в боротьбу, будь-хто, хто зацікавлений в тому, щоб взяти складаний телефон, буде розпещений вибором. У найближчому майбутньому ми можемо побачити, як продажі цих пристроїв досягнуть помітної частки ринку.

Звичайно, багато чого залежить від ціни – складні телефони залишаються дуже дорогими в спектрі смартфонів. Технологія, яку вони використовують, означає, що складні пристрої поки залишаться дорогими, але ми сподіваємося, що honor зуміє дотримуватися своїх традицій і випустити щось розумно доступне.