Поряд з усіма подіями річниці в genshin impact проходить стандартна акція з нагородами за вхід. Гравцям пропонується протягом тижня зібрати переплітаються долі в кількості 10 штук.

Річниця геншин імпакт святкується повним ходом. Гравці можуть брати участь в браузерних подіях, а також проходити внутрішньоігрові івенти місячного полювання. Однак знайшлася акція і для тих, хто не бажає витрачати багато часу на отримання нагород.

Для всіх мандрівників, що відповідають ряду умов, доступна подія, яка дозволяє за тиждень зібрати до 10 переплітаються доль для молитов у тимчасових банерах.

Дати проведення події

Хід хмар і зірок почався 28 вересня і завершиться з виходом оновлення 2.2 (13 жовтня). Цього часу достатньо, щоб почати збирати нагороди з запізненням.

Не забудьте увійти в свій театр річниці в події подорож спогадів, а також залиште коментарі на сторінці з гайдом даного браузерного івенту.

Умови участі

Для отримання всіх нагород події необхідно отримати 5-й ранг пригод. Зробити це можна і по ходу івенту. Відповідно, навіть у новачків є шанс збільшити кількість стартових безкоштовних молитов на 10 штук.

Як грати в хід хмар і зірок в genshin impact

Досить відкрити вкладку подій в грі і вибрати розділ «хід хмар і зірок». Натисніть на доступну нагороду для її отримання.

Нагороди

За весь час івенту можна зібрати:

  • 10 переплітаються доль;
  • 8 досвіду героя;
  • 18 чарівної руди посилення;
  • 80000 мори.

Нагадуємо, що 30 вересня – 1 жовтня діятимуть промокоди на примогеми в genshin impact, які розробники опублікують під час стріму перед майбутнім оновленням.