Першим власникам нових iphone 13-ї серії піднесли неприємний сюрприз. Виявляється, гаджети не підтримують функцію розблокування по face id в масці, що було додано ще на початку року в прошивці ios 14.5. Apple вже визнала наявність такої проблеми.

Як виявилося, функцію, яка прийшла з ios 14.5 ще в квітні 2021 року на всі фірмові смартфони з face id, не можна активувати на iphone 13. Згідно з повідомленнями на сайті reddit, власники apple watch, які оновили свої смартфони до iphone 13, не можуть їх розблокувати з маскою на обличчі.

Причому багато постраждалих, намагаючись виправити ситуацію, скидали смарт-годинник і запускали їх як новий пристрій, змінювали паролі і робили їх загальними для обох гаджетів, а також застосовували різні методи відновлення і налаштування. Але ніякі заходи не допомогли, і на їх смартфонах при спробі активації спрощеної розблокування як і раніше з’являється повідомлення: «неможливо встановити зв’язок з apple watch».

Apple визнала помилку, опублікувавши на своєму сайті підтримки звернення з проханням почекати оновлення програмного забезпечення. Також компанія порекомендувала відключити на смартфоні функцію розблокування за допомогою apple watch до виходу апдейта.