Студія naughty dog 26 вересня привітала всіх гравців з “днем the last of us” в своєму блозі. Розробники подякували за підтримку і інтерес до франшизи, а також нагадали, що зараз компанії потрібні нові співробітники.

Джерело: naughty dog

Особливо naughty dog шукає фахівців з багатокористувацьких ігор. Студія не стала уточнювати, для якого проекту. За чутками, це буде велика мультиплеєрна гра у всесвіті the last of us. Деякі інсайдери і датамайнери повідомляли, що на якомусь етапі розробники розглядали створення режиму королівської битви.

” ми в захваті від поточної роботи команди і хочемо дати їй час для реалізації цього амбітного проекту. Ми розповімо більше, коли він буде близький до завершення! ми нарощували команду з самого релізу the last of us part ii, і зараз повним ходом шукаємо співробітників на позиції, пов’язані з мультиплеєром (це натяк)», — повідомила naughty dog.

Серед вакансій можна побачити позиції програмістів ші, аніматорів, дизайнерів інтерфейсів, фахівців з ефектів і дизайнерів рівнів. Всі ці співробітники потрібні для створення багатокористувацької гри.

The last of us part ii вийшла в червні 2020 року ексклюзивно на ps4. Гра також доступна на ps5 в режимі зворотної сумісності.