Днями відбувся реліз diablo 2 resurrected — критики високо оцінили його, але на запуску гравці зіткнулися з безліччю помилок. А тепер в мережі з’явилося детальне порівняння ремастера і оригіналу — журналісти вирішили оцінити відреставровані катсцени.

Практично півгодинне відео було опубліковано журналістами gamespot. Blizzard вирішила не скупитися простим апскейлом, а повністю переробила всі внутрішньоігрові сінематікі з нуля. З використанням сучасних технологій вони досі виглядають вражаюче-адже по частині режисури колись випереджали свій час. Постановникам цих роликів явно є чим пишатися.

У коментарях глядачі поголовно захоплені цією роботою — сінематікі blizzard завжди мали особливий статус, а тут розгорнулися у всій красі. Багато хто відзначає, що оригінальні відео і самі по собі були непоганими, але тепер вони просто поза конкуренцією. Однак інші помітили, що обличчя персонажів далеко не у всіх випадках помінялися на краще. Наприклад, маріус в оригіналі виглядає куди більш божевільним і відчайдушним.