Американська компанія eli electric vehicles началапроизводство компактного двомісного електрокара. Eli zero не відрізняється високою швидкістю і місткістю, але приваблює низькою ціною і швидкою появою на ринках європи.

Незважаючи на те що eli electric vehicles початковоамериканська компанія, через складні відносини між сша і китаєм було вирішено випустити eli zero в першу чергу на європейський ринок. Збірка іпроізводство розташовуються в піднебесній, що дозволило встановити на електрокарс масою корисних функцій ціну всього в $11 999. Випуск вже стартував, попереду підкорення відразу 13 країн, а представники eli electric vehicles оптимістично налаштовані.

“у багатьох європейських містах, наприклад в парижі, введені строгі обмеження швидкості, що становлять 30 кілометрів на годину”, – відмічаютпредставники eli electric vehicles.

Eli zero створений з переробляється поліпропілену івисокопрочного алюмінію. Він здатний розвивати швидкість до 40 км/год, а його розміри злегка перевищують 2 метри в довжину, 1,37 метра в ширину і 1,5 метра вгору. Батарея ємністю 5,8 квтг забезпечує автономність до 80 км і можетзарядиться від нуля до 100% за 2,5 години від звичайної розетки. Присутній підсилювач, задня камера, датчик паркування, і багато інших функцій, включаякондиціонер, відкидний люк і 7-дюймовий дисплей на приладовій панелі. Доступні кольори-перлинно-білий і сріблястий, графітовий і блакитний.

Спочатку малюк eli zero з’явиться в австрії, німеччині, швейцарії, а потім в інших країнах європи.