Superb Game Boost – безкоштовна програма для підвищення продуктивності комп’ютера в локальних і мережевих іграх.

Основні можливості програми

Якщо ваш комп’ютер під час гри зависає, або падає FPS, тобто ймовірність того, що в системі запущені приховані і непотрібні процеси, що працюють у фоновому режимі, які займають системні ресурси – процесор, пам’ять, відеокарта, диск.

Навіть незначна зайве навантаження на диск, може суттєво вплинути на показники FPS.

Програма, оцінює кожен такий процес (навантаження на процесор, пам’ять, відеокарту) і відключає непотрібні, або оптимізує його роботу. Крім заважають процесів, на продуктивність комп’ютера має температурний режим, в яких працюють процесор і пам’ять, і якщо температура піднімається вище допустимої норми, то система неминуче почне гальмувати.

Для цього, Superb Game Boost є температурні датчики, які показують температуру головних вузлів в режимі реального часу, і датчик швидкості обертання вентиляторів. Також, можна встановити поріг значень температури, для спрацьовування оповіщень про перевищенні цього порога під час гри.

Також, можна задати значення пам’яті і зайнятості процесора, щоб повідомити вас всякий раз, коли ЦП і пам’ять перевищують виставлений поріг.

Щоб запускати гру з оптимізованими настройками, просто помістіть ярлик вашої гри в головному вікні програми, і запускайте її з цього вікна.

Розмір: 8,15 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Superb Game Boost