Компанія bitfenix анонсувала комп’ютерні корпуси prodigy m 2022 і prodigy m argb 2022: новинки призначені для побудови компактних систем на основі материнських плат типорозміру mini-itx і micro-atx.

Тут і нижче зображення bitfenix

Пристрої обох серій представлені в білому і чорному варіантах колірного виконання. Через прозору бічну стінку добре проглядається внутрішня компоновка. Версії prodigy m argb 2022 спочатку обладнані трьома 120-міліметровими вентиляторами з багатобарвним підсвічуванням: два з них встановлені в нижній частині, ще один — ззаду.

Доступні п’ять слотів для карт розширення. Можлива установка дискретних графічних прискорювачів довжиною до 339 мм.висота процесорного кулера може досягати 190 мм.

Накопичувачі типорозміру 3,5 дюйма монтуються за схемою «2 + 2», пристрої зберігання даних формату 2,5 дюйма — «2 + 3». Допускається застосування рідинного охолодження з верхнім радіатором стандарту до 280 мм і тильним радіатором на 120 мм.

Інтерфейсний блок знаходиться в бічній частині. Він містить два порти usb 3.0, симетричний роз’єм usb 3.1 gen 2 type-c, гнізда для навушників і мікрофона.

Інформації про терміни початку продажів і орієнтовною ціною новинок на даний момент немає.