Оригінальний складаний смартфон microsoft surface duo з двома дисплеями за характеристиками був застарілим вже на момент запуску: у нього був чіпсет попереднього покоління і не було підтримки 5g, чим хизувалися всі конкуренти в його ціновій категорії. Microsoft грунтовно попрацювала над помилками і сьогодні представила кардинально перероблений surface duo 2.

Theverge.com

Новий смартфон доступний в білому і чорному кольорах. Як і його попередник, пристрій може похвалитися двома окремими екранами. У розкладеному стані вони складаються у велику 8,3-дюймову панель з тонкою смугою посередині. Обидва дисплеї можуть похвалитися частотою оновлення 90 гц і покриті загартованим склом corning.

Theverge.com

Одним з ключових нововведень в suarface duo 2 є використання актуального флагманського чіпсета qualcomm snapdragon 888, що дозволить новинці конкурувати з іншими просунутими рішеннями. Нагадаємо, що торішній surface duo грунтувався на snapdragon 855, представленому ще в 2018 році. Разом зі свіжим чіпсетом новинка отримала підтримку мереж 5g. Крім того, microsoft заявляє, що surface duo 2 є найтоншим 5g смартфоном на сьогоднішній день. Мова, мабуть, про товщину в розкладеному вигляді.

Theverge.com

Оригінальний surface duo був обладнаний однією камерою, розташованою над дисплеєм, і вона не могла похвалитися високою якістю знімків. Цей недолік усунений в surface duo 2. Смартфон отримав потрійну основну камеру, що поєднує три 12-мп датчика з ширококутною, надширококутною і телефото оптикою. Ширококутна камера може похвалитися оптичною стабілізацією зображення.

Theverge.com

Microsoft робить ставку на просунуті можливості по нового продукту. Як і попередня модель, новинка працює під управлінням модифікованої версії android, заточеної під роботу на пристрої з двома екранами. В ході презентації microsoft похвалилася, що вже близько 150 ігор, включаючи такі хіти, як asphalt legends 9, modern combat 5 і dungeon hunter 5 можуть використовувати один з дисплеїв як контролер, а на другому відображати геймплей. Surface duo 2 буде працювати під управлінням android 11 з коробки, хоча модель першого покоління досі обмежена android 10.

Microsoft surface duo 2 вийде на ринок 21 жовтня. Ціна новинки буде починатися з позначки в $1499,99.