Незважаючи на те що sony ще не розкривала дату виходу god of war: ragnarok, користувачам вдалося знайти кілька натяків на сайті playstation. Наскільки виправдані ці натяки-вирішувати читачам.

God of war: ragnarok з’явилася на сторінці «швидких релізів» на офіційному сайті playstation. Гравці відразу ризикнули припустити, що дата виходу намічена на 2022 рік — переважна більшість тайтлів в цьому списку мають таку дату виходу. З іншого боку, в лютому очікується реліз horizon forbidden west, в березні ж вийде gran turismo 7. Ідеальним вікном виходу тут виглядає травень: саме в цьому місяці вийшла оригінальна god of war (2018), що було б символічно.

Втім, мова йде лише про домисли користувачів, адже в рамках презентації гри на playstation showcase 2021 нічого про реальну дату релізу не говорилося: не був розкритий навіть рік. З іншого боку, навряд чи sony хоче сильно тягнути з релізом ragnarok: наступний 2022 рік повинен стати останнім роком кроссгена, а подальші ігри будуть перебиратися вже на консоль нового покоління, залишаючи старе позаду.