Браузер Супутник – стильний і безпечний інтернет браузер від російських розробників, на основі Chromium. Браузер містить у собі кілька зручних і корисних функцій для максимально комфортного і безпечного серфінгу в Інтернеті.

Вбудовані інструменти та модулі

  • Сталкер – вбудований в браузер елемент безпеки. Він попередить вас про можливу небезпеку на сайті, і попередить крадіжку особистої інформації.
  • Просунуті пошукові фільтри – забезпечують потрібний рівень захисту при пошуку.
  • Рекламоотвод – позбавить вас від нав’язливої і агресивної реклами, заощадить час і трафік.
  • Розумна рядок – вбудована розумна рядок. Вона заздалегідь розуміє, чого ви хочете, адже “Супутник” розуміє як пошукові запити, так і адреси сайтів.
  • Зручний доступ – на стартовій сторінці розташовані віджети з інформаційними і соціальними сервісами “Супутника” – Новини, Погода, Медицина, Кіно (агрегатор онлайн-кінотеатрів), Мій Дім, Карти і Держпослуги. На додаткових двох екранах знаходяться сайти, додані в “Вибране”, і список завантажень.
  • Режим читання – можливість для глибоких настройок читання тексту вже стала стандартною функцією сучасних браузерів. Крім того, так званий “Reading mode” – це збереження зору, концентрація уваги і естетичне задоволення. У цьому режимі веб-сторінки у вікні браузера очищаються від реклами, меню, сайдбара і інших елементів сайту, що не стосуються безпосередньо основний публікації.
  • Невидимка (режим інкогніто) – це режим для тих, хто не хоче, щоб в браузері на комп’ютері– зберігалися дані про його дії в Інтернеті. Коли ви включаєте “Невидимку”, відкривається нове вікно. Веб-сайти, які ви переглядаєте в ньому, не зберігаються в історії. У вікні, можна відкрити відразу декілька вкладок та переміщатися між ними, не залишаючи слідів. Але будьте пильні і обережні. У деяких випадках ваші дії онлайн можна відстежувати навіть в режимі “Невидимки”. Зокрема, ця інформація буває доступна самим сайтів, вашого інтернет-провайдера і вашому роботодавцю.

Для браузера “Супутник” підходять розширення, які можна знайти в офіційному каталозі Chrome WebStore. Але, якщо “Супутник” не дає вам можливість встановити вибране вами додаток, значить, воно або не пройшов перевірку на безпеку, або не відповідає вимогам законодавства Російської Федерації у сфері обробки персональних даних. Просто додайте посилання розширення в список на перевірку і команда розробників досить швидко розгляне вашу пропозицію.

Рекомендований командою “Супутника” список доступних модулів ви можете подивитися на “Вітрині розширень” .

Браузер дозволяє оптимізувати всі налаштування повністю “під себе”, щоб користувач комфортно проводив час в інтернеті – картинки, оформлення, улюблені сайти і т. д.

В цілому, Супутник може стати гарною альтернативою самим розкрученим і найпопулярнішим web-оглядачів, виконуючи всі необхідні дії в Інтернеті, захищаючи від шкідливого контенту і пропонуючи додаткові сервіси та послуги.

На офіційному сайті, ви можете завантажити актуальну версію браузера для операційних систем Windows або Linux.

Розмір: 54,6 MB
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Браузер Супутник

Повний устанвощик Браузер Супутник