Відомий журналіст і аналітик марк гурман (mark gurman) з bloomberg поділився інформацією про можливі терміни випуску нових продуктів apple — навушників airpods і портативних комп’ютерів macbook.

Тут і нижче зображення apple

За його відомостями, до кінця нинішнього року дебютують повністю бездротові навушники airpods 3. З чуток, вже організовано масове виробництво цієї новинки, а значить, анонс не за горами. Очікується, що вкладиші отримають перероблений дизайн в стилі airpods pro. При цьому засоби активного шумозаглушення не передбачені.

Крім того, в останні місяці поточного року, за інформацією пана гурмана, будуть представлені ноутбуки macbook pro. Вийдуть модифікації з дисплеєм mini-led розміром 14 і 16 дюймів по діагоналі. В основу лептопів, ймовірно, ляже процесор apple m1x.

На наступний рік apple, як стверджується, намітила анонс бездротових навушників airpods pro 2 з додатковими сенсорами для відстеження фізичної активності користувача.

Крім того, в 2022-му будуть представлені планшети ipad pro зі скляною тильною панеллю і підтримкою двонаправленої бездротової зарядки. Нарешті, повідомляє марк гурман, наступного року apple представить нові портативні комп’ютери macbook air.