Видавництво thq nordic і студія-розробник haemimont games (surviving mars) на онлайн-презентації 10th anniversary showcase представили третю номерну частину культової серії покрокових тактичних рольових ігор jagged alliance.

Джерело зображень: thq nordic

Події jagged alliance 3 розгортаються на території вигаданої країни гранд-чієн, що рясніє природними ресурсами і політичними проблемами, вирішувати які належить користувачам.

Jagged alliance 3 запропонує сколотити загін найманців (у кожного власна історія і «таргани»), відправитися досліджувати гранд-чієн, заробляти гроші і ростити свою команду.

Повідомляється, що серед доступних в jagged alliance 3 найманців присутні як новачки, так і «старі улюбленці фанатів франшизи». У міру розвитку бійців, їх здібності будуть розширюватися.

Битви в jagged alliance 3 будуть проходити в покроковому режимі. Користувачам доведеться контролювати територію, навчати місцевих жителів, командувати численними загонами і оборонятися від ворогів в «живому і активному» світі.

Скріншоти jagged alliance 3

Крім іншого, в jagged alliance 3 обіцяють драматичний відкритий сюжет з можливістю вирішити долю гранд-чієна і онлайновий кооператив з опцією приєднання до сесії в будь-який час.

На даному етапі jagged alliance 3 підтверджена тільки для пк (сторінка в steam вже доступна). Термінів виходу поки теж немає-повідомляється, що гра знаходиться «глибоко в розробці».