Компанія apple провела сьогодні віртуальний захід, в рамках якого широкій публіці були представлені нові планшети ipad і ipad mini, смарт-годинник watch series 7, смартфони iphone 13 і iphone 13 mini, а також флагманські апарати iphone 13 pro і iphone 13 pro max. Незважаючи на те, що на презентації не згадувалися програмні платформи ios 15 і ipados 15, дата їх запуску вказана в прес-релізі, присвяченому iphone 13. Обидві ос стануть доступні користувачам вже 20 вересня.

Зображення: 9to5 mac

Відзначимо, що ios 15 можна буде встановити на всі iphone і ipod touch, які працюють під управлінням ios 14. Це означає, що вже наступного тижня встановити ios 15 зможуть власники iphone 6s, iphone 6s plus, iphone se першого покоління, iphone 7, iphone 7 plus, iphone 8, iphone 8 plus, iphone x, iphone xs, iphone xs max, iphone xr, iphone 11, iphone 11 pro, iphone 11 pro max, iphone 12 mini, iphone 12, iphone 12 pro, iphone 12 pro max, iphone se другого покоління, ipod touch.

Незважаючи на те, що деякі очікувані функції, такі як shareplay, з’являться з майбутніми оновленнями і не будуть доступні в ios 15 відразу, операційна система не позбавлена цікавих особливостей. Одна з них полягає в появі функції focus, яка дозволить встановлювати призначені для користувача настройки для повідомлень і домашнього екрану.

Відзначимо також, що в ios 15 з’явиться абсолютно новий додаток «погода», що дозволяє переглядати повноекранні погодні карти із зазначенням опадів, якості повітря і температури. Інтерфейс програми можна налаштувати у відповідність з власними уподобаннями, щоб воно відображало тільки потрібну інформацію. Крім того, частиною ios 15 стане оновлений браузер safari, дизайн якого був перероблений.