temple run 2 (мод: безкоштовні покупки) – друга частина відмінного раннера в якому вам належить бігати по нереально якісно намальованим локаціях і збирати там різні багатства. Грати належить за якогось археолога, який шукав артефакти і ненавмисно розбудив стародавнього ідола. Тепер це чудовисько буде за ним ганятися, а ви допомагати нашому персонажу не потрапити в його лапи.

Уникайте перешкоди, остерігайтеся пасток, стрибайте і робіть підкати, при цьому збирайте ігрову валюту. Остання потрібна для покупки ігрової амуніції, різних підсилювачів і для прокачування навичок нашого героя. Звичайно ж за золото можна прикупити інших персонажів, навички у них практично схожі у всіх, але різноманітність як говоритися на обличчя.

Графіка в temple run 2 на андроїд відмінна, багато барвистих світів, ви будете грати і в темних шахтах, древніх, багаторівневих храмах, бігати по берегах океанів і так далі. В принципі гра дійсно непогана, найголовніше, що присутня динаміка і різноманітність, так що нудьгувати точно не доведеться.