Цифрові магазини нерідко стають джерелами правдивих і не дуже чуток про майбутні релізи. На цей раз один з ритейлерів опублікував сторінку неанонсованої гри про» людей в чорному ” для playstation 5, автором якої вказана bend studio, відповідальна за days gone. Інсайдери вже готові повірити, що тайтл існує.

Доступ до сторінки гри про «людей в чорному» на сайті магазину eb games незабаром був закритий, проте в мережі зберігся скріншот. На ньому вказано робочу назву men in black, рання версія обкладинки з логотипами франшизи, ps5 і bend studio, а також цінник в 124,95 австралійського долара. Ні sony, ні bend studio не анонсували відповідну гру.

Однак для інсайдера і співзасновника порталу xboxera ніка shpeshal_nick бейкера побаченої інформації було достатньо. Судячи з його повідомлень в twitter, сам він не має даних про цей проект, проте ситуація виглядає цілком правдоподібною. Всі фільми про “людей в чорному” випустила columbia pictures, дочірня компанія sony, так що ігрову адаптацію цілком могли передати підконтрольній bend studio.

Чим саме займаються автори days gone після виходу екшену на pc, невідомо. За словами глави playstation studios германа хульста, bend studio готує гру у відкритому світі за новою франшизою, що погано співвідноситься з «людьми в чорному», проте у студії може бути кілька проектів одночасно. Цілком можливо, що про тайтл по men in black розкажуть вже сьогодні, 9 вересня о 23:00 мск, в рамках івенту playstation showcase.