Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Оновлена модель ігрового ноутбука dell g5 5515 надійшла в продаж ще цього літа, проте тільки недавно стали відомі результати його тестування під навантаженням.

Автор ютуб-каналу jarrod’stech провів виміри температур процесора (amd ryzen 5800h) і відеокарти (nvidia rtx 3060 6 гб) ноутбука в стані спокою (без навантаження), під час стрес-тестів, а також під час гри в watch dogs 2 в дозволі full hd.

Навіть в стані спокою (“idle”) процесор прогрівався до 60, що не можна назвати хорошим результатом. У режимі максимальної продуктивності (“g mode” в ноутбуках від dell) температура процесора під час стрес-тесту доходила до позначки в 100°c, і навіть використання охолоджуючої підставки (“cooling pad” на скріншоті вище) не виправляло ситуацію.

Під час гри в watch dogs 2 процесор нагрівався до 98°c, однак використання охолоджуючої підставки дозволило знизити ці показники до 90°c. Наскільки сильним був троттлінг через таких температур, можна оцінити за графіками нижче:

Для довідки: базова частота amd ryzen 7 5800h становить 3200 мгц, а максимальна – 4400 мгц. Як видно по графіках, частота процесора в грі не перевищувала позначки 3540 мгц, що не сильно вище базової частоти. Під час стрес-тесту частота цп не перевищувала 3524 мгц.

У підсумку, незважаючи на значний вигляд великих вентиляційних решіток і чималий цінник (від 117 тис.рублів в рф), новинка від dell не здатна забезпечити достатнє охолодження для своїх комплектуючих.