Хоча недавні витоки свідчили, що apple зіткнулася з проблемами при виробництві розумних годин watch series 7, тепер повідомляється, що компанія все ще планує представити новий пристрій разом з iphone 13 вже наступного тижня. За даними bloomberg, apple не планує відкладати запуск годин, але вони будуть доступні в сильно обмеженій кількості на момент запуску.

9to5mac.com

Аналітик bloomberg марк гурман (mark gurman) розглянув пару сценаріїв запуску новинки. Він упевнений, що apple watch series 7 будуть анонсовані на вересневому заході разом з iphone 13. Однак гурман вважає, що пристрій може бути доступний в дуже невеликій кількості в перший час після анонса. Крім того, можливий і сценарій, подібний запуску iphone x в 2017 році, коли смартфон надійшов у продаж через майже два місяці після офіційної презентації.

9to5mac.com

Очікується, що apple watch series 7 отримає новий дизайн з плоскими гранями і будуть доступні в розмірах 41 і 45 мм.передбачається, що в цьому році годинник не отримають будь-які нові датчики для відстеження стану здоров’я, оскільки apple зосередиться на новому дизайні і більших дисплеях. Раніше сьогодні гурман заявив, що apple watch не отримають можливість моніторингу артеріального тиску. Зауважимо, що більш ранній звіт видання nikkei повідомляв, що ця технологія з’явиться в розумних годинниках apple в 2021 році.