Надія на зниження цін на графічні адаптери до їх рекомендованим значенням, схоже, невдовзі згасне навіть в серцях найбільш оптимістично налаштованих ентузіастів: так, на тлі нового витка майнинговой лихоманки і поступового зростання вартості ряду сучасних моделей відеокарт, вести, що доносяться зі сторінок ресурсу mydrivers, здатні дуже засмутити комп’ютерне співтовариство.

Реклама

Джерело зображення: nvidia

Як повідомляє джерело, обсяги поставок відеоадаптерів nvidia серії geforce rtx 30 у вересні поточного року значно зменшаться — йдеться про скорочення приблизно на 30 %, що в кінцевому підсумку вплине на доступність відеокарт у рітейлерів і призведе до подальшого зростання їх вартості.

Варто нагадати, що кілька днів тому стало відомо про істотне скорочення обсягів поставок моделей середнього цінового діапазону в особі geforce rtx 3060 і rtx 3060 ti, причиною якого стало виникнення локальних спалахів коронавірусної інфекції на ряді китайських заводів, відповідальних за випуск графічних продуктів.

Цілком ймовірно, що зниження поставок всієї споживчої лінійки графічних адаптерів nvidia покоління ampere також пов’язане з covid-19, проте точною інформацією про причини джерело не ділиться.

Таким чином, бажаючим придбати новеньку відеокарту за прийнятною ціною, ймовірно, варто поспішити, щоб потім не чекати жаданої моделі ще кілька місяців.