SpeedTest – безкоштовна програма, яка призначена для перевірки швидкості інтернету. Ви самі можете вибрати провайдера, до якого буде вимірюватися швидкість інтернет з’єднання. Причому, вибрати розташування сервера можна не тільки у вашій країні, але і будь-який інший. Натисніть на значок глобуса в низу програми, з’явиться величезний список серверів, вибирайте будь-який.

У розробників є програми для мобільних пристроїв. Додаток в Mac App Store і Android.

Дана програма буде дуже корисною в тих випадках, коли ви помітили різке падіння швидкості інтернету. Звичайно, можна скористатися онлайн сервісом для тестування, але в разі серйозних проблем це може затягнутися, так як вам потрібно буде спочатку дочекатися, поки завантажиться потрібний сайт. А з програмою SpeedTest все набагато простіше, просто включаємо і перевіряємо.

Основні можливості програми

  • Тестує і відображає пінг і швидкість вашого інтернет з’єднання
  • У режимі реального часу графіки показують стійкість з’єднання
  • Детальний маршрут інтернет з’єднання до сервера із звітом
  • Можливість поділиться своїми результатами

Якщо на Windows 10 розрядності 64 програма у вас закривається з помилкою, спробуйте встановити 30 розрядну програму. Із спостережень автора запису, можливо у вас буде працювати без помилок. Але по всій видимості програма сирувата, працює вкрай не стабільно і візуально дуже гальмує.

Розмір: 52 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати SpeedTest 64-розрядна | 32-розрядні

Дзеркало SpeedTest (в архіві обидві версії)