Amiti Antivirus – надійний антивірус для Windows, що захищає користувача від різних видів загроз: віруси, трояни, руткіти, рекламне і небажано. Це не просто антивірус для пошуку та знешкодження вірусів, це повноцінне антивірусне рішення, яке захищає комп’ютер в режимі реального часу.

Основні можливості антивіруса

Всі опції, функції і розділи розподілені за відповідними закладок. У розділі «Стан» знаходиться загальна інформація про роботу антивіруса: останній аналіз, знайдені загрози загрози, тип поточної захисту, встановлені оновлення. Вірусні бази оновлюються щодня, так що незнайомій вірусу буде складно потрапити на ваш комп’ютер.

Вкладка «Сканування» надає 4 режиму для ручної перевірки файлів: швидкий, повний, системний і вибірковий. Для кожного режиму можна встановити довільну глибину сканування: пам’ять, реєстр, куки або просто файли на жорсткому диску. Знайдені віруси можна відразу ж видалити або перемістити в карантин.

Довірені файли і служби можна додавати в «Білий список», так ви вбережете свої файли, і сканування буде проходити трохи швидше.

В «Налаштуваннях» можна включити автоматичну перевірку комп’ютера за розкладом, налаштувати активні щити (тут надані модулі для захисту браузерів), задати параметри анти-спаму, вказати дії при виявленні шкідливих програм і виставити інші параметри.

Розмір: 26,3 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Amiti Antivirus

Дзеркало Amiti Antivirus