Якщо ви новий користувач яблучного продукту від компанії apple, будь то ipad, ipod або iphone, то напевно вам відкриті не всі можливості і одне з таких важливих можливостей, який повинен знати кожен володар даної техніки – це “скріншот екрану”.сказати чесно я сам був в замішання, коли одного разу нічийно затиснув дві кнопки, тим самим почув звук, який повідомив мене, про те, що я зробив знімок (скріншот) екрану.

Для того, щоб зробити знімок екрана вам потрібно одночасно натиснути на кнопку home (головна і єдина кнопка на лицьовій стороні) і кнопку power (включення/вимикання). Зроблені вами знімки зберігаються в “фотоплівці” (додаток фото), наскільки я пам’ятаю вони бувають останніми в списку.

Скріншот можна зробити в будь-якому відкритому додатку або грі і навіть в додатку “камера”, тобто ви можете зробити знімок екрана, всього, що знаходиться на екрані вашого смартфона.

Ніяких сторонніх додатки або інших примочок вам не треба, не коштувати копати в магазині app store в пошуках, адже настільки просту і вельми потрібну функцію виробник вже впровадив в свою техніку.