Смартфони з дисплеєм на 5 і більше дюймів вже нікого не дивують. Такі гаджети дуже зручні – можна і в інтернеті по серфити, і фільм подивитися, і з різними офісними завданнями впоратися. У поточному році виробники також не обділяють увагою цінителів великих смартфонів. На спеціалізованих виставках було представлено досить багато незвичайних гаджетів. Вашій же увазі пропонуються огляди трійки найбільш цікавих фаблетов.

Nokia lumia 1520-потужно і стильно

Стильний смартфон на windows phone має в своєму арсеналі шестидюймовий ips-екран найвищої якості. Дисплей виконаний із застосуванням найсучасніших технологій, завдяки чому відображається картинка виглядає максимально живою і реалістичною. Серед додаткових особливостей гаджета потрібно виділити камеру на 20 мп, батарею на 3400 маг, підтримку 4g і неймовірно гарний зовнішній вигляд.

В іншому характеристики апарату в повній мірі відповідають уявленням про правильну начинку сучасного флагмана.підбираєте смартфон з великим дисплеєм і любите windows phone? тоді lumia 1520 для вас!

Серія note від корейського виробника спочатку славиться великими дисплеями. Модель note 4 не стала винятком. Super amoled-екран на 5,7 дюймів має роздільну здатність quad hd. У пікселях це 2560х1440, що майже в 1,8 разів вище в порівнянні з попередньою моделлю лінійки. Щільність пікселів на 1 дюйм також виросла, так, що розглянути піксель вам не вдасться.

Завдяки цьому картинка на дисплеї виходить неймовірно чіткою, з великими кутами огляду і реалістичною передачею кольору.у плані технічних характеристик апарат також на висоті – начинка і функціонал в повній мірі відповідають всім сучасним вимогам. Думаю, що саме серія note вважається кращою серед смартфони з великими екранами.

Модель оснащена сучасним 6-дюймовим екраном triluminos. Дисплей розроблений із застосуванням інноваційних технологій, що забезпечують максимально високу чіткість і насиченість картинки. Правда кути огляду не кращі, а точніше чорний колір віддає білизну. Фірмова технологія від компанії sony дозволяє користувачам насолоджуватися природними і реалістичними кольорами. Навіть дуже складні природні відтінки екран xperia t2 передає ідеально.

Завдяки унікальній інноваційній розробці спектр відтворюваних кольорів істотно розширюється без шкоди для жвавості і реалістичності картинки. Зображення виходять глибокими і чіткими. З особливості даної моделі хотілося б виділити роз’єм під 2-сім карти, також є версія і з однією сім картою. Дана версія підійде людям, які хочуть получітьсмартфон на 2 сім карти, також є версія і з 1 слотом.

Ринок смартфонів з великими екранами стрімко розширюється. Вам були представлені 3 найбільш цікаві на сьогоднішній день моделі. Однак виробники не сидять без діла-нові гаджети з’являються із завидною регулярністю, тому стежте за оновленнями!