SysGauge – просунутий лічильник продуктивності для Windows. Дозволяє моніторити лічильники продуктивності (використання ПРОЦЕСОРА, використання пам’яті, активність диска, швидкість передачі даних, швидкість передачі даних по мережі), поточні, середні та мінімальні значення на лінійному і круговому графіках, і спостерігати за змінами лічильників в режимі реального часу.

Можливості програми

Це були основні,але не єдині значення, які можна відстежувати. Натисніть “Додати”, і ви знайдете лічильники для загальної кількості процесів або потоків; використання ЦП окремим процесом, всіх користувачів або всіх системних процесів; читання або запис на диск, для певних дисків або всього; швидкість передачі, передачі або отримання по мережі, для конкретних або всіх мережевих карт; сеанси сервера, файли серверних опцій, термінальні сеанси входу користувачів в систему, помилки доступу заборонені і багато іншого.

Програма дозволяє зберегти вражаючий набір звітів за запитом або автоматично через регулярні інтервали часу. Підтримуються формати HTML, PDF, Excel, CSV, TXT і XML.

SysGauge також підтримує виконання кількох дій, заснованих на значеннях лічильника. Ви могли б відобразити попередження, якщо лічильник досяг 1000, наприклад; грати звук, якщо він досяг 2000; відправити по електронній пошті, якщо він досяг 3000; може бути вимкнений або перезавантажувати комп’ютер, якщо він перевищив 4000.

Як просунутий монітор, програма дозволяє підключатися до мережевих комп’ютерів, але ця опція доступна у версії pro, яка природно коштує грошей.

Висновки: цікавий системний монітор, який підтримує широкий спектр лічильників, має відмінні функції звітності і може виконувати деякі корисні дії, якщо значення виходить за межі діапазону.

Розмір: 4,9 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати SysGauge