1 вересня гравців action / rpg genshin impact чекає вихід великого оновлення 2.1»місячне розраду для тлінного світу”. Розробники планують додати величезну кількість змін, які включають продовження сюжету, 2 острови інадзуми, нових персонажів і зброю, різноманітні івенти, риболовлю і багато іншого. Давайте більш детально розберемо патч 2.1.

Технічні роботи повинні початися о 01: 00 за московським часом і, імовірно, триватимуть 5 годин. В якості компенсації гравці з рангом пригод 5 і вище отримають 300 каменів витоків. Завантажити оновлення можна вже зараз, скориставшись функцією передзавантаження.

нові острови інадзуми

В оновленні 2.1 гравцям стане доступно 2 нових острова інадзуми: сейрай і ватацумі. Для того, щоб туди потрапити, потрібен 30 ранг пригод і завершене завдання архонтів ” том ii. Глава i: незмінний бог і вічна утопія».

Разом з локаціями також з’являться підземелля «острів нарукамі: тенсюкаку» і підземелля «будинок біля ставка».

механіка риболовлі

Гравці зможуть ловити рибу по всьому тейвату. Для цього потрібно отримати вудку і зробити наживку. У різних водоймах можна буде виявити різні види риб. Здавши улов асоціації рибалок ви отримаєте нову зброю, декорацію і філе риби.

Для того, щоб розблокувати риболовлю, вам необхідно активувати систему «чайник безтурботності», а також виконати завдання «вибуховий ріст популяції». Хороші місця для лову риби можна відзначити на карті новими мітками.

нові завдання

Розробники додадуть продовження основного сюжету інадзуми, завдання сьогун райден і сангономії кокомі, а також нові квести:

 • завдання архонтів ” том ii. Глава iii: всевидючий бог, тлінний світ “
 • завдання легенд сьогуна райден” тлінний світ. Глава i: роздуми про тлінність “
 • завдання легенд сангономії кокомі” сплячий дракон. Глава i: мрії воїнів подібні весняній траві»
 • завдання світу: «місячна безодня», «чудова рослина глибин», «самотній мешканець моря», «мисливці за грозами сейрая», «стародавній скарб сейрая», «пам’ять сейрая», «кішка неко», «методи твори історій», «продавець добрив?”, “сліди наруками” та інші

нові персонажі

Версія 2.1 представить відразу 4 нових іграбельних персонажів. Один з них стане доступний абсолютно безкоштовно.

Гравці на ps4 / ps5 отримають елой через внутрішньоігрову пошту. А мандрівникам на інших платформах доведеться дочекатися виходу оновлення 2.2.

нове спорядження

Крім зброї в банерах у гравців буде можливість отримати 2 зброї безкоштовно за участь в івенті і ловлю риби.

 • сяючі жнива (древкове) 5*
 • вічне місячне сяйво (каталізатор) 5*
 • благодатний владика вод (дворучне) 4*
 • улов (древкове) 4*

нові противники

З виходом оновлення 2.1 в грі з’явиться кілька нових босів і ворогів:

 • синьйора-щотижневий бос
 • гідро гіпостазіс-звичайний бос
 • маніфестація грому-звичайний бос
 • привид – противник, який накопичує лють і вибухає

нові івенти

подія ” хід хмар і зірок»

Буде доступно з 28 вересня до 11 жовтня

Гравці з рангом пригод 5 і вище зможуть отримувати нагороди за вхід в гру протягом 7 днів, які включають 10 переплітаються доль.

подія ” місячна втіха»

Буде доступно з 27 вересня до 11 жовтня

Взяти участь зможуть гравці, які досягли 28 рангу пригод, а також виконали завдання архонтів «том i. Глава iii: наближення нової зірки» і «кухарський черпак. Глава i: кулінарний тур по мондштадту». Вам належить виконувати різні завдання і випробування, щоб отримати в якості нагороди ексклюзивне зброю події благодатний владика вод (дворучне), матеріали для його пробудження, корону прозріння, камені витоку, рецепти та інші предмети.

подія ” хякунін іккі»

Буде доступно з 2 по 13 вересня

Відправляйтеся на особливий турнір, де команди з 2 чоловік б’ються між собою. Заробіть достатню кількість очок і отримаєте іменну карту “торжество іккі”, камені витоку, а також інші нагороди. Для івенту потрібен 30 ранг пригод і виконане завдання архонтів «втеча з острова рито».

подія ” місячне королівство»

Буде доступно з 10 по 20 вересня

У цій події гравцям належить разом з кудзірай момідзі, майстринею риболовлі з інадзуми, відшукати легендарну рибу місячний левіафан. Виконавши спеціальні випробування і завдання ви отримаєте ексклюзивну вудку” місячна нитка”, камені витоку, загадкову декоративну рибу і багато іншого.

Івент буде доступний гравцям з мінімум 30 рангом пригод, а також завершеним завданням архонтів “втеча з острова рито«, відкритим чайником безтурботності і виконаним» вибуховий ріст популяції” нантака з асоціації рибалок мондштадта.

подія ” примарні таємниці»

Буде доступно з 19 по 26 вересня

Виконуйте спеціальні експедиції івенту і отримуйте камені витоку. Також в залежності від використаних персонажів ви заробите священне масло, матеріали підвищення талантів, досвід героя та інші предмети.

Для участі потрібен 30 ранг і завершені завдання архонтів «втеча з острова рито» і завдання катаріни «ширяють привиди: початок розслідування».

Терміни: 1-21 вересня

Перша молитва персонажів версії 2.1 істотно збільшить шанси на отримання п’ятизіркової сьогун райден (електро), а також чотиризіркових кудзе сара (електро), сян лін (піро) і сахароза (анемо).

Крім того, в цей період гравці зможуть випробувати персонажів в тестовому забігу.

банер зброї «втілення божества»

Терміни: 1 – 21 вересня

Збройова молитва дозволить отримати з збільшеним шансом таку зброю, п’ятизіркові сяюча жнива (drzewcowa) і некованый (дворучне), а також чотиризіркові драконівські рик (одноручне), меч-дзвін (дворучне), спис фавония (drzewcowa), пісня мандрівника (каталізатор) і церемоніальний цибуля (стрілецька).

Гравці можуть скористатися функцією “шлях втілення”, щоб отримати бажану п’ятизіркову зброю з банера.

бойовий пропуск «місячне полювання»

З 1 вересня по 11 жовтня для гравців, чий ранг пригод вище 20, буде доступний новий бойовий пропуск. Виконуйте різні щотижневі та щоденні завдання, щоб розблокувати велику кількість різних нагород.

Інші зміни:

 • додані репліки персонажів при відкритті скринь.
 • нові рецепти: “суші з креветками», «яєчні суші», «вугор-кабаякі», «рисовий омлет», «тайяки», «смажений тото», «рисовий пудинг», «м’ясний гуляш”,” тофу» веньсінь«», «підбадьорливе котяче ласощі», «гострі хлібці», «ситний холодець», «стратегія несподіванки», “вічна віра”.
 • нові іменні карти: “місячне полювання», «просвітлення», «морська безодня», «тенгу», «світанок», «цвяхи», «герб сангономії», «уважне вухо», “торжество іккі”.
 • нові досягнення.
 • нові тварини і риба.
 • бонус першого поповнення кристалів буде скинутий.
 • зменшено навантаження при розміщенні декількох однакових предметів декору в одній зоні.
 • змінено деякі характеристики деяких супротивників.