Необхідність у блокуванні телефонного номера виникає у власників смартфонів нечасто. Причиною таких дій найчастіше бувають докучливі знайомі, спамери, телефонні хулігани або колектори. Позбутися від непотрібних дзвінків можна за допомогою вбудованих засобів операційної системи або, використовуючи спеціальні програми. Телефон додасться в “чорний список”, і додзвонитися з нього на номер користувача буде неможливо.

Блокування номера на android

Багато старих мобільних телефонів, які не мали встановленої операційної системи, мали вбудовану функцію «чорних» і «білих» списків. Тобто переліків номерів, з які не можна додзвонитися, або, навпаки, тільки тих телефонів, яким забезпечувався доступ. На більш сучасних смартфонах з ос андроїд ця опція зустрічається рідко-знайти її можна на деяких моделях samsung і версіях операційної системи, починаючи з 6.0 marshmallow.для блокування абонента на андроїд 6.0 досить виконати такі дії:

  1. зайти в список викликів;
  2. перейти до контакту, який слід заблокувати;
  3. натиснути і утримувати вибраний номер;
  4. після появи меню вибрати блокування номера.

Ця ж опція стає доступною при переході в меню контактів. Потрапити в нього можна після натискання трьох точок пошуку у верхній частині екрана. Ще простіше можуть виконати настройку і відділення небажаних співрозмовників власники телефонів samsung. Їм достатньо перейти до обраного номеру і натиснути кнопку додавання в чорні списки. Користувачам нових моделей мобільної техніки “самсунг «та ж опція доступна з програми»телефон”. До речі, щоб вас не заблокували, через незрозумілі цифри в номері, купіть гарний насим-трейд.рп.

Дзвінки на номер продовжать надходити, але власник телефону їх вже не почує. А абоненту будуть відправлятися стандартні сигнали виклику із завершенням через 60 секунд після спроби додзвонитися. Ще один варіант зі схожим результатом-відправка всіх вхідних з конкретного номера на голосову пошту.

За допомогою додатків

В магазині додатків play market можна завантажити додатки, які теж допоможу заблокувати дзвінки і навіть смс повідомлення. З їх допомогою налаштовуються чорні або білі списки, включається блокування в певний період часу і інші корисні опції. До найпопулярніших додатків для блокування номерів можна віднести:

  1. anti nuisance-програма, що дозволяє блокувати номери прямо зі списку викликів;
  2. mr. Number-утиліта, не тільки не дає можливості додзвонитися заблокованому контакту, але і попереджає про підозрілі номери;
  3. «блокувальник дзвінків ” – програма з тими ж функціями, що і інші блокувальники, але повністю безкоштовна.

Всі ці програми не займають багато місця. А для захисту від докучливих дзвонять використовують або метод відсутності сигналів, або автоматичного повідомлення про зайнятої лінії. Схожим функціоналом володіють і деякі додатки для ios.

Блокування на ios

Основний спосіб заблокувати абонента на айфоне-це перейти в стандартний додаток “телефон”, вибрати номер або контакт, якого хочете внести в чорний список.

Далі, знизу буде рядок» заблокувати абонента ” натиснувши на яку, вам потрібно підтвердити свої дії і абонент більше не зможе вам додзвониться.

Другий, більш щадний спосіб, це активація режиму»не турбувати”. Для цього відкриваються налаштування айфона, вибирається меню «не турбувати» і «допуск викликів». Після цього встановлюється можливість прийому дзвінків тільки від певної групи осіб. Недолік способу-неможливість додзвонитися і тим, чиїх номерів немає в списку контактів. І, так як через це режим доведеться періодично вимикати, небажані абоненти все-таки зможуть додзвонитися.

Використання сторонніх додатків з app store для користувачів айфонів теж допускається. Але їх безпека залишається під питанням. І для того щоб не ризикувати попаданням своєї конфіденційної інформації в чужі руки краще відмовитися від використання таких додатків.