Ariolic Disk Scanner – проста, безкоштовна утиліта, призначена для перевірки жорстких і знімних дисків на наявність помилок читання. У програмі одне основне вікно, вибір логічного диска і запуску сканування. При перевірці, у вікні ви побачите картинку із зелених пікселів, це означає, що ваш диск не має помилок. Якщо у вас з’явилися червоні пікселі, то це означає, що на вашому диску з’явилися пошкоджені сектори.

Програма має маленький розмір і портативний вигляд, ідеальний інструмент для попереднього аналізу надійності ваших дисків. Дозволяє виявити помилки читання інформації, і таким чином запобігти втраті важливих файлів.

Основні можливості утиліти

  • Перевірка жорстких і USB-дисків, а також CD/DVD;
  • Наочне відображення результатів зі списком файлів, де сталася помилка читання;
  • Портативний варіант, можна запускати з будь-якого носія.

Щоб уникнути втрату важливої інформації, користуйтеся програмами для створення резервних копій. Якщо в результаті помилок, ви все ж втратили будь-які файли, можна спробувати їх відновити, програма R. saver вам в цьому допоможе, кращий інструмент (безкоштовні) для відновлення втраченої інформації. Для своєчасного виявлення помилок в роботу жорстких дисків, встановіть Hard Disk Sentinel Standard, програма в реальному часі здійснює контроль над дисками, і дозволяє визначити потенційні проблеми, які можуть спричинити за собою зниження продуктивності і швидку смерть жорсткого диска.

Розмір: 1,15 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Ariolic Disk Scanner