Opera Neon – браузер Opera з новими зручними функціями. Відео в окремому вікні (як в яндекс браузері), створення скріншотів, зручна організація вкладок і розділення екрану, який дозволяє переглядати два сайту в одній вкладці.

Основні можливості

  • Нові візуальні владики – на яскравих візуальних вкладках відображається зовнішній вигляд веб-сторінок, завдяки чому набагато простіше знайти потрібну.
  • Шпалери робочого столу автоматично переходять в браузер;
  • Вбудований інструмент для створення і збереження скріншотів в галереї. У галереї кожен знімок відображається з посиланням сайту, на який можна перейти в будь-який момент;
  • Режим поділу екрана дозволяє вільно переглядати веб-сторінки одночасно;
  • Диспетчер процесів;
  • Очистити дані веб-сторінках;
  • Швидкий доступ до пошукача.

Два сайту в одній вкладці

Розробники практично повністю змінили зовнішній вигляд нового браузера, намагаючись зробити його більш комфортним для використання, це новий погляд на розташування експрес панелі вкладок і омнибоксов.

Вміє створювати скріншоти сторінок

В якості шпалер браузера можна використовувати безкоштовні шпалери з мотивів Neon, створені нами спільно з графічним дизайнером Люком Чойсом, або можна використовувати шпалери вашого робочого столу (функція «інтеграція Opera з шпалерами робочого столу» включена за замовчуванням), тобто сам браузер прозорий.

На головному вікні знаходиться пошукова рядок, а знизу в хаотичному порядку розташовані закладки, представлені у вигляді круглих іконок. Закладки можна наповнювати самостійно (просто візьміть вкладку мишкою і перенесіть на закладки), також туди потрапляють найбільш затребувані користувачем сайти, автоматично.

Як вже написано вище, вкладки розташовуються з боку, у вигляді куль.

У браузер додано недавня фішка як у яндекс браузера, тепер опера вміє програвати відео в окремому вікні. Плюс додана можливість робити скріншоти інтернет сторінок, із зручним управлінням бібліотекою.

Розмір: 38,4 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Opera Neon

Дзеркало Opera Neon