IObit Uninstaller Pro – програма для швидкої і повної деінсталяції програм у Windows, призначена для видалення небажаних панелей інструментів і плагінів браузерів.

Так, все виглядає добре, але є одне, програма визначається як Program.Unwanted на відомому сайті з перевірки файлів www.virustotal.com.

Program.Unwanted – це клас небажаного ПЗ, яке розповсюджується за допомогою прихованих установок. Після установки на комп’ютер Windows, такі програми можуть змінювати налаштування інших додатків. Приклади таких загроз — Браузер lite, IOBbit, Zaxar Games і інший рекламний софт.

Небажане може сповільнити роботу комп’ютера, також при установці програма пропонує додаткові Adware-компоненти, що не належать до основного функціоналу.

Adware – називають тип шкідливої програми, яка нав’язливим чином відображає небажані оголошення.

Якщо вас бентежать додаткові “корисні” функції програми, ви можете без праці її деінсталювати з системи через аплет “Програми та компоненти”, або через файл Uninstall.

Якщо вам все ж подобається програма, уважно стежте за процесом установки і знімайте всі зайві галочки, пропонують встановити рекламний софт.