KeyTweak – безкоштовний простий софт, який дозволяє відключити або змінити будь-яку клавішу на клавіатурі Windows.

Програма може стати в нагоді у безлічі випадків – поламалася потрібна клавіша, працює з помилками, або просто для зручності поміняти управління в програмах.

Як відключити клавіші за допомогою KeyTweak

Можна відключити або перепризначити клавіші на ноутбуці, вимкнути клавішу віндовс (windows), будь-яку функціональну кнопку (F1, F2…), стрілочки, таб, ентер.

Що б змінити або відключити клавішу її треба вибрати, використовуючи код клавіші (scan-код) або просто візуально вибрати її мишкою у вікні програми (дивіться скріншот), далі натиснути кнопку Choose New Remapping (для перепризначення) або кнопку Disable Key (для відключення).

Клавіатура в програмі відображається з кодами, щоб дізнатися яка клавіша ховається за ним, потрібно навести мишку на цю клавішу, і вона з’явиться в спливаючому віконці

Після цих дій, коди кнопок з командою з’являться у вікні Pending Changes. Тиснемо кнопку Aplle, і перезавантажуємо систему.

Всі кнопки, які ми коли-небудь переназначали і відключали будуть відображатися у вікні Remapped keys currently in effect

Якщо потрібно повернути все у первісному вигляді, просто натисніть на кнопку Restore All Defaults.

Всі зміни, виконані в програмі, застосовуються до всіх користувачів Windows. Для запуску потрібні права адміністратора. Після кожної дії перепризначення або відключення клавіш, необхідне перезавантаження системи.

Програма досить старенька, але прекрасно працює в системі Windows 10 і більше старих. Невелика заминка тільки в ярлику, який не з’являється на робочому столі і в меню пуск після установки програми. Сама програма встановлюється в папку C:\Program Files (x86)\KeyTweak, файл для запуску програми KeyTweak.exe.

Розмір: 280 КБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати KeyTweak